Lenire Amoria červená-fialová

NOS032
 • 1 z 2

Šátek na nošení dětí 100% bavlna - délka 4,2m

 • (1 ks) Skladem
2 599 Kč
Kategorie: Šátky na nošení dětí
 

Tento šátek je příjemný jak pro malá miminka, tak i pro batolata, protože je dostatečně nosný a vydrží vám tak po celé šátkovací období.

Žakárová vazba je dostatečně pružná, aby se látka dobře přizpůsobila tvarům vás i vašeho miminka. Zároveň je dostatečně pevná a odolná, aby při nošení těžších dětí úvaz nepohupoval a nošení bylo pohodlné.

Materiál je velmi příjemný na dotek a má takové vlastnosti, aby se jednoduše dotahoval a dotažený držel v úvazu bez klouzání. 

Šátek je nadýchaný, ale pocitově není slabý - je dost nosný i pro starší a těžší miminka a batolata. 

Lenire jsou šátky 100% bavlněné, přesto stačí několik málo úvodních ponošení a za pár dní se vám odmění příjemnou poddajností. U první kolekce jsme zvolili osnovu z přírodní nebarvené česané příze - ta je díky jemnému chloupku velmi příjemná a nezatížená barvivy.


Šířka šátku je 74 cm - pro malá miminka je tak šátek vždy dost široký, aby šel ze smotaného lemu vytvořit "polštářek" za hlavičkou jako její opěrka, u starších dětí pak nemusíte mít starosti, že by si nemohly do šátku schovat ručičky, nebo že by se jim látka neustále vyhrnovala pod zadečkem. 

Samozřejmostí jsou zkosené konce a také středové značky na obou lemech.  Lemy jsou barevně odlišené. To vše pro snadnou orientaci při vázání.

Lemy jsou zahnuté tak, abyste si mohli libovolně vybrat, zda nosit rubem nebo lícem nahoru. 

Lenire jsou kompletně českým výrobkem. Bavlna z České republiky nepochází, ale je zde upravována, barvena, z nití je v tkalcovně s velmi dlouhou tradicí podle našeho návrhu utkán materiál, v české šicí dílně je šátek nastříhán a ušit. Etikety jsou vyrobeny v České republice, veškeré obalové materiály a návody také. Dostává se vám do rukou opravdu český výrobek se vším všudy. 


Šátky Lenire jsou vyráběny s velkým důrazem na kvalitu. Na tkaní je použita nejkvalitnější bavlna, výstup z tkalcovny je přísně kontrolován, aby bylo plátno bezchybné. 

Šátky jsou barveny v České republice barvami odpovídajícími české vyhlášce č.84/2001 Sb., která striktně upravuje požadavky na výrobky pro děti do 3 let včetně odolnosti při působení potu a slin. Šátky také odpovídají mezinárodní normě kvality textilních výrobků Oeko tex standard 100 class 1.  Splňují celoevropskou normu na dětská nosítka EN 13209-2:2005. Na bezpečnosti vašich dětí nám opravdu záleží!


Spolu se šátkem obdržíte brožuru s návodem na základní a zdaleka nejpoužívanější úvaz Kříž s kapsou uvnitř a s nezbytnými radami pro rodiče, kteří začínají nosit své děti. 


Šátky Lenire k vám dorazí nepředsrážené, budou tedy výrazně delší a širší a teprve po vyprání se vysráží na udávanou délku a získají finální vlastnosti. Doporučujeme šátek před prvním vázáním vyprat a poté vyžehlit.

Délka šátku je 4,2m.

Dostupné varianty

 • 4,2m
 • 4,7m
 • 5,2m

Péče o šátek

 • perte na 40 stupňů v pračce
 • možno sušit v sušičce na mírný stupeň
 • žehlit na střední stupeň
 • nebělit
 • chemicky nečistit
 • vždy se řiďte pokyn uvedenými na štítku šátku

  údržba 

Složení

 • 100 % bavlna. 

Vyrobeno v ČR

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: