Jantarové korálky neleštěné, kámen

B563
  • 1 z 3

Délka 32cm

  • (1 ks) Skladem
329 Kč
Kategorie: Kojenecké a dětské potřeby
 

Jantar má pozitivní vliv na imunitní systém, krevní oběh a celkový buněčný metabolizmus. Při nošení na krku účinně pomáhá proti bolestem v krku, rýmě a zánětu dutin. Také pomáhá od bolestí hlavy a u dětí pak od bolestí spojených s růstem zoubků. Je vhodné jej nosit přímo na těle, protože díky teplu, které se z těla uvolňuje, z jantaru unikají aromatické látky, které působí jako přírodní analgetikum a jantar pak dodává organismu energii.

Jantar je zkamenělá pryskyřice stará cca 50 milionů let.

Korálky jsou zpracovávány do různých pravidelných i nepravidelných tvarů, některé kousky jsou broušené do tvaru kuliček, jiné do tvaru oválků nebo různých placiček.

Před prvním použitím:

  • vložte korálky na 12-24hod. do misky se solí
  • po této době korálky vyjměte, omyjte ve vodě a po osušení nasaďte
  • takto korálky ošetřujte vždy, když začnou na krku vadit, dítě si s nimi začne hrát, po nemoci nebo vyrostlém zoubky

Nevystavujte jantar příliš vysokým teplotám (oheň) a velkému chladu – může dojít ke ztrátě jasu. Nečistěte párou ani ultrazvukem. Vyhněte se přímému kontaktu jantaru s parfémy (pošplíchání) – samotné nošení na parfémované kůži nevadí.

Nenechávejte korálky okusovat dětmi. Pokud dítě korálek rozkousne a spolkne, dojde však k jeho rozložení v zažívacím traktu.

Korálky nejsou hračka.

Nevhodné pro děti do 3 let (nejsou ozkoušeny Státním zkušebním ústavem jako vhodné zboží pro děti do 3 let), vždy proto záleží pouze na Vašem uvážení.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora Jantarove koralky -vetsi velikost 28.5.2019 07:13
Dobry den,byla by moznost delsi velikosti koralku? Mela bych zajem o 40 cm. Dekuji
Odpovědět
ŽD Avatar autora Jantarove koralky -vetsi velikost 28.5.2019 09:10
Dobrý den, delší korálky naleznete v kategorii maminkám, Jantarové korálky pro dospělé http://www.zandup.cz/jantarove-koralky-pro-dospele/ Dětské jsou okolo velikosti 35cm a pro dospělé potom od 45cm, občas se vyskytne i okolo 43cm. Jantarové korálky jsou přímo od výrobce z Litvy, takže délku bohužel neovlivníme, mají je už navázané. S přáním hezkého dne Žaneta Dupalová