Jantarové korálky leštěné, provázkové

Délka 29cm

Skladem (1 ks)
Značka: ostatní
259 Kč

Jantar má pozitivní vliv na imunitní systém, krevní oběh a celkový buněčný metabolizmus. Při nošení na krku účinně pomáhá proti bolestem v krku, rýmě a zánětu dutin. Také pomáhá od bolestí hlavy a u dětí pak od bolestí spojených s růstem zoubků. Je vhodné jej nosit přímo na těle, protože díky teplu, které se z těla uvolňuje, z jantaru unikají aromatické látky, které působí jako přírodní analgetikum a jantar pak dodává organismu energii.

Jantar je zkamenělá pryskyřice stará cca 50 milionů let.

Korálky jsou zpracovávány do různých pravidelných i nepravidelných tvarů, některé kousky jsou broušené do tvaru kuliček, jiné do tvaru oválků nebo různých placiček.

Před prvním použitím:

  • vložte korálky na 12-24hod. do misky se solí
  • po této době korálky vyjměte, omyjte ve vodě a po osušení nasaďte
  • takto korálky ošetřujte vždy, když začnou na krku vadit, dítě si s nimi začne hrát, po nemoci nebo vyrostlém zoubky

Nevystavujte jantar příliš vysokým teplotám (oheň) a velkému chladu – může dojít ke ztrátě jasu. Nečistěte párou ani ultrazvukem. Vyhněte se přímému kontaktu jantaru s parfémy (pošplíchání) – samotné nošení na parfémované kůži nevadí.

Nenechávejte korálky okusovat dětmi. Pokud dítě korálek rozkousne a spolkne, dojde však k jeho rozložení v zažívacím traktu.

Korálky nejsou hračka.

Nevhodné pro děti do 3 let (nejsou ozkoušeny Státním zkušebním ústavem jako vhodné zboží pro děti do 3 let), vždy proto záleží pouze na Vašem uvážení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: