Menstruační kalíšek LadyCup S divoká třešeň

MAM029

Menstruační kalíšek LadyCup vel. S

  • (1 ks) Skladem
689 Kč
Kategorie: Menstruační kalíšky
 

Menstruační kalíšek LadyCup je vyroben z nejkvalitnějšího německého lékařského silikonu a je schválen Státním zdravotním ústavem ČR. Je dodáván společně s látkovým sáčkem ze 100% bavlny.

LadyCup má zcela hladký povrch (vnější i vnitřní), což usnadňuje jeho čištění. Ve spodní části kalíšku a na stopce jsou vystouplé tečky pro snadnější vyjmutí.

LadyCup se vyrábí ve dvou různých velikostech:
Velikost LadyCup L je doporučena ženám, které již prodělaly porod vaginální cestou a také pro všechny ženy po pětadvaceti. Má průměr 46 mm a délku 53 mm, obsah kalíšku je 34,3 ml.
Velikost LadyCup S je doporučena ženám, které ještě nerodily, nebo které prodělaly porod císařským řezem a je jim pod 25 let. Je to kalíšek vhodný i pro panny. Má průměr 40 mm a délku 46 mm, obsah kalíšku je 21,2 ml.

Kalíšek LadyCup je zakončen asi 13 mm dlouhou stopkou pro snadnější vyjmutí. Zkraťte si stopku na Vám vyhovující délku. Je možné stopku i zcela odstřhnout. Doporučujeme stopku zkracovat postupně, než najdete vhodnou délku. Pozor na poškození spodní části kalíšku. Výrobce doporučuje vyprazdňovat kalíšek v závislosti na síle menstruace přibližně 2-5 denně.

Čím se LadyCup liší od ostatních kalíšků? Menstruační kalíšek LadyCup má zcela hladký povrch z vnitřní i z vnější strany, proto je jeho čištění velmi jednoduché. LadyCup S je svými rozměry jedním z nejmenších menstruačních kalíšků a je proto vhodný pro dívky, které ještě neměly pohlavní styk.

Naučit se zavádět a vytahovat menstruační pohárek vyžaduje čas. Zpočátku je možná příjemnější, učit se zavádění mimo dny periody. Ale když to zvládnete, budete překvapeny, jak to je jednoduché a efektivní.

Nezapomeňte:
- dopřejte si dostatek času
- zvolte si klidnou chvilku
- nemějte strach

Součástí balení je i sáček pro uschování kalíšku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: